Size…

Tecrübeler, deneyimlerle kazanılıyor. Gerçek koruma, gerçek bakım gerektirir yaklaşımımız da tecrübelerimizin arkasında durabildiğimiz Mineaderm sözümüzün özetidir.

Yaşadığımız coğrafya, binlerce yıllık çoklu kültürün izleriyle bezenmiş ve destansı anlatımlar ile de günümüze kadar taşınmış binlerce gizemli güzellik sırlarıyla dolu. Size sırlar sunmayacağız. Zamanın, karşı konulmaz yıpranma etkilerini minimize etmek için alternatif çözümler geliştiriyoruz ve geliştireceğiz.

Mineaderm, kendimize gösterdiğimiz özenin kılavuzu olabilmek için günden güne gelişiyor ve büyüyor.

Ulusal ve Uluslar arası geliştirdiğimiz çözüm ortaklıkları ile, kozmetik ve medikal sektöründe her biri kendi alanında uzman lider şirketlerinteknolojilerini Mineaderm kliniklerinde sizler için
buluşturduk.

Tüm çalışma arkadaşlarımızı ve hedeflerimizi sizlerin güveni ile motive ediyoruz.

Mineaderm, ilgili mevzuata uygun ve gerekli sertifikasyonlar ile örnek klinik kimliğine sahip, kozmetik sektörüne farklı niteliklerde değerli ürünler kazandırmış AKS Kozmetik laboratuvarlarında üretilmektedir.

Size en yakın noktalarda bulunmaktan dolayı gururluyuz. Önerilerinizi ve katkılarınızı Mineaderm değerlerimiz olarak muhafaza edeceğiz.

Memnuniyetiniz, paha biçilmez kazancımız olacaktır.

Saygılarımızla